Aranacak kelimeleri giriniz:

EYLÜL AYI OLAĞAN BELEDİYE MECLİS TOPLAN­TISI

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI 2015 EYLÜL AYI OLAĞAN BELEDİYE  MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMLERİ
 
Belediye  Meclisi 01/09/2015 Salı Günü Ssaat 17:30’da 5393 sayılı Belediye Kanununun  20. maddesine istinaden  aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere toplanacaktır.
 
KOMİSYONDAKİ GÜNDEMLER
 
1-Emek Mahallesi Meşeliboğaz mevki mezarlık alanına ilişkin plan değişikliğinin görüşülmesi. .(İmar Kom.)
2-Barış Mahallesi 831 ada 2 parsel nolu alanın eğitim tesisi alanı olarak kullanılmasına ilişkin plan değişikliğinin görüşülmesi. .(İmar Kom.)
 
TEKLİFLER
3-Yeni Mahalle 840 ada 1 parselde kayıtlı toplam 1684m²  yüzölçümlü taşınmazın hazineye ait olan 1674,18m²’lik kısmının 30 yıllığına irtifak hakkının alınması ve süre sonunda Belediyeye ait 9,82 m²’lik kısmı ile bu kısım üzerine isabet eden tesislerin tamamının bedelsiz olarak hazineye bırakılması ve düzenlenecek olan irtifak hakkı ön izin sözleşmesi ile irtifak hakkına ilişkin resmi senedin düzenlenmesi ile ilgili Belediye Başkanı Dr. Necdet AKSOY’a yetki verilmesi hususunun görüşülmesi.
4-Kurumumuzda görev yapan kamu görevlilerine Sosyal Denge Tazminatı Ödenmesi,  ödenecek miktarın belirlenmesi için yetkili memur sendikası BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası) ile görüşme yapması ve sosyal denge tazminatı sözleşme metni imzalaması için Belediye Başkanına 4688 sayılı kanun uyarınca yetki verilmesi konusunun görüşülmesi.
       
 
 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi