Aranacak kelimeleri giriniz:

Ürkmezer Belediye Personelinin Kandilini Kutladı

Kayıt Tarihi : 29 Kasım 2017 Bu haber 295 defa okundu

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Dr. Fatih Ürkmezer Mevlit Kandili nedeni ile Safranbolu Belediyesi personelinin kandillerini tebrik etti.

Belediyedeki tüm birimleri ziyaret ederek personel ile kandilleşen ve kandil simidi ikram eden Ürkmezer; “Zaman zaman personelimizi ziyaret ediyorum. Mevlit kandili de yine böyle bir ziyarete vesile oldu” dedi. Öncelikle tüm çalışma arkadaşlarımızın kandillerini kutluyorum diyerek sözlerine devam eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Dr. Fatih Ürkmezer, “Hayatın koşuşturmacası içerisinde hızla geçen zamanın değerini idrak ederek, kendimizi gözden geçirmeli, hayatımızın muhasebesini yapmalı ve maneviyat mevsimi olan bu mübarek gün ve geceleri dualarla, ibadetlerle geçirerek feyzinden ve bereketinden en güzel şekilde istifade etmeliyiz.

Bu anlamda bizlerde Safranbolu Belediyesi olarak büyük bir aile olmanın mutluluğu içerisinde çalışma arkadaşlarımız ile hem sohbet ettik hem de kandillerini kutladık.  Ben bir kez daha arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar diliyor, Mevlit kandillerini tebrik ediyorum” dedi. 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi