Aranacak kelimeleri giriniz:

SAKEM’den Rölyef Sergisi

Kayıt Tarihi : 11 Mayıs 2017 Bu haber 605 defa okundu

Aslanlar, Esentepe, Emek ve Aşağı Tokatlının ardından SAKEM 2016 – 2017 kurslarının 5. si Tarihi Çarşıda bulunan Cıngıllıoğlu Sanat Galerisinde açıldı.

Yüzey üzerine yükseltme ya da çökertme olarak birkaç kattan oluşan ve yapımı oldukça zor olan, kursiyerlerin yaptıkları rölyef çalışmaları beğeni topladı.

Açılışa Safranbolu Belediye Başkan Yardımcılar Kamil Temel ve Hüseyin Bilicioğlunun yanı sıra, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz, Karabük Halk Eğitim Müdürü Dursun Yeşiloğlu,  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Gümüş, kursiyer ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Safranbolu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyün Bilicioğlu, Aslanlar, Esentepe, Emek ve Aşağı Tokatlının ardından SAKEM 2016 – 2017 kurslarının 5. si olan Kâğıt Rölyef sergisinin hayırlı olmasını dilediğini söyledi.


Kültürel mirasın geçmişten geleceğe taşınması anlamında oldukça önemli bir kurs olan Kağıt Rölyef kişisel sergisinin açılışında bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydeden Bilicioğlu, “ Bu anlamda kurumlar arası işbirliği ile ortaya çıkan bu ürünlerde emeği ve büyük katkısı olan Valiliğimize, Kaymakamlığımıza, İş- Kur İl Müdürlüğümüze, Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Halk Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Yine böyle bir kurumu Safranbolu’muza kazandırdığı için Sayın Belediye Başkanımız Dr. Necdet Aksoy’a da teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından açılan sergi büyük beğeni topladı. 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi