Aranacak kelimeleri giriniz:

Safranbolu Belediyesinde Vatandaş Buluşmaları Memnuniyet Yaratıyor

Kayıt Tarihi : 12 Mart 2018 Bu haber 136 defa okundu

Göreve başladığı günden beri vatandaşların yetkililere ulaşmasını kolaylaştırıcı uygulamaları hayata geçiren Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in başlattığı Vatandaş Buluşmalarının 11.si gerçekleştirildi.

Her geçen hafta daha fazla vatandaşın katıldığı ve sorunlarının çözüme kavuşturulduğu buluşmalarda vatandaşlar, sorunlarını doğrudan Kaymakam ve Belediye Başkanı Dr. Ürkmezer’e iletiyorlar.
 
Vatandaşların ilgi ve alakasından memnuniyet duyduğunu belirten Ürkmezer “Vatandaşlarımızın sorunlarıyla doğrudan ilgilenmek ve çözüme kavuşturmak için başlattığımız Safranbolu Belediyesi Vatandaş Buluşmalarını yaklaşık 3 aydır her hafta yapıyoruz. Bu buluşmalarda vatandaşlarımız sorunlarını ilgili birim müdürünün de hazır bulunduğu toplantıda dile getiriyorlar. İlgili birim müdürü konuyu takibe alıp en kısa sürede sonuçlandırıyor. Vatandaşımıza en doğru bilgiyi doğrudan aracısız kendisine iletiyoruz. İlçedeki her bir vatandaşımıza bu toplantılarımız koşulsuz açıktır. Hiçbir randevuya gerek duymadan bütün vatandaşlarımızı bekliyoruz. Sorunu olsun olmasın her vatandaşımızı çayımızı içmeye bekliyoruz” dedi.
 
Vatandaşların sorunlarını aktarmada her türlü engeli kaldırmayı amaçladıklarını ifade eden Ürkmezer şunları ekledi: “Gelen her mesajı bizzat okuduğum ve en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturup yine bizzat kendim vatandaşımıza bilgi verdiğim WhatsApp hattımızı da hemşehrilerimiz yoğun olarak kullanıyor. Ayrıca mahalle ve köylerimizde de vatandaş toplantılarımız devam ediyor. Bu yöntemlerin hepsinde vatandaşlarımızın hem Kaymakamlık hem de Belediye ile ilgili sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturduğumuz için mutluyuz”.
 
Vatandaş Buluşmalarına katılanlar ise sorunlarıyla ilgili doğru bilgilendirildikleri ve çözüme kavuşturulmasından dolayı memnun olduklarını ve bu toplantılar sayesinde randevu beklemeden yetkililerle görüşmekten mutlu olduklarını belirttiler. Geçtiğimiz haftalarda sorunlarını ileten ve çözüm bulan vatandaşlardan birkaçı da teşekkür amaçlı getirdikleri çiçek ve lokumları da Kaymakam ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’e verdiler.Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi