Aranacak kelimeleri giriniz:

Protokol Çocuklarla Buluştu

Kayıt Tarihi : 04 Aralık 2017 Bu haber 224 defa okundu

Karabük’lü iş adamı Hüseyin Yalçın tarafından düzenlenen bir programda, Karabük ve Safranbolu’da çeşitli yurtlarda kalan devlet korumasındaki çocuklar, Karabük Valisi Kemal Çeber ve Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Dr. Fatih Ürkmezer ile yemekte buluştular.

Karabüklü iş adamı Hüseyin Yalçın’ın “Bu Çocuklar Bizim” düşüncesi ile belli periyotlarda devam etmek üzere ortaya koyduğu proje kapmasında, kentimizdeki çeşitli yurtlarda kalan devlet korumasındaki çocukların, toplum ile kaynaşması ve kentin en üst düzey yetkilileri ile bir araya gelebilmesi amaçlanıyor.

Projenin ilkinin ev sahipliğini iş adamı Mehmet Mescier yaparken, Safranbolu’da düzenlenen akşam yemeğinde çeşitli yurtlarda kalan çocuklarımız, yenilen yemeğin ardından beraber oturdukları Karabük Valisi Kemal Çeber, Vali Yardımcısı Barbaros Baran,  Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Dr. Fatih Ürkmezer,  Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Galip Sökmen ve bazı daire müdürleri ile uzun süre sohbet ettiler.

Protokol üyeleri yemeğe katılan çocuklarla yakından ilgilenirken Karabük Valisi Kemal Çeber, Safranbolu Belediye Başkan V. Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Galip Sökmen yemeğe katılan çocuklar ile yakından ilgilendiler. 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi