Aranacak kelimeleri giriniz:

Hastane Ziyaretleri Devam Ediyor

Kayıt Tarihi : 03 Şubat 2018 Bu haber 148 defa okunduSafranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hastanede tedavi gören hemşerilerimize moral olması nedeni ile başlatılan hastane ziyaretleri ara vermeden devam ediyor.

Alınan bilgiye göre, uzun süredir devam ettirilen ziyaretlerde hasta ve hasta yakınlarına çeşitli hediyeler takdim edilirken, moral de veriliyor.

Hasta ve hasta yakınları ile uzun süre sohbet eden Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Personeli, herhangi bir şeye ihtiyaçları olup olmadığını da soruyorlar.


Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan ve kendisinin de yoğun iş temposundan fırsat buldukça ziyaretlerde bulunduğunu kaydeden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, “Sosyal Belediyecilik anlayışı içerisinde Belediye rutin hizmetlerinin yanı sıra toplumun her kesimine eşit ve aynı içtenlikle yaklaşan Belediyemiz gördükleri tedavilerin yanında morale de ihtiyaçları olan hastalarımızı unutmamaktadır. Uzun zamandan beri idame ettirdiğimiz hasta ziyaretlerimize devam ediyoruz.

Olumlu geri dönüşleri görmek bizleri ziyadesi ile mutlu etmektedir. Bu ziyaretlerde hasta vatandaşlarımız ile sohbet ediyor, bizlerden bir istekleri olduğunda yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz. Ben bu vesile ile tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi