Aranacak kelimeleri giriniz:

Belediye Spor Finalde

Kayıt Tarihi : 21 Nisan 2017 Bu haber 724 defa okundu

Karabük 1. Amatör Ligde mücadele eden ve normal ligi lider bitiren Safranbolu Belediye Spor, 100.Yıl Soğuksu Spor, Kayadibi Spor ve Yaylacaık Spor’un ilk dört sırayı aldığı play oflardaki yarı final karşılaşmasında Yaylacık Spor’u 3 – 2 yenerek finale yükseldi.


5000 Evler Stadyumunda oynanan karşılaşmaya hızlı başlayan Belediye Spor ilk yarıda bulduğu 2 golle devreyi 2- 1 önde kapattı.

2. yarı başlayan yağmur ve sert rüzgâra rağmen disiplinli oyunundan kopmayan Safranbolu Belediye Spor kalesinde gördüğü ikinci gole karşın, karşılaşmadan 3 -2 galip ayrılmayı bildi.

Bu sonuçla Safranbolu Belediye Spor ve 100 Yıl Soğuksu Spor 23 Nisan Pazar ve 28 Nisan Cuma günleri oynanacak final maçında karşı karşıya gelecekler.


Yaylacık ile oynanan karşılaşmanın ardından bir açıklama yapan Belediye Spor Kulüp Başkanı Mehmet Koca, takımın her maça çift antrenmanla hazırlandığını ve final havasında çıktığını söyledi.

Teknik kadro ve futbolculara güvenlerinin tam olduğunu vurgulayan Koca; “ Ligin açılış karşılaşmasında da söylediğimiz gibi biz çocuklarımıza güveniyoruz. Her ne kadar lige iyi bir başlangıç yapamasak da, bir aile ruhu içerisinde birlik beraberlik ruhu ile kadro yerine oturdu ve normal ligi lider bitirdik. Ben tüm kadroyu tebrik ediyor, BAL Liginin artık hayal olmadığını ifade ediyor ve bizlerden desteklerini esirgemeyen değerli Belediye Başkanımıza, taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.  


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi