Aranacak kelimeleri giriniz:

Başhekim Şahin Başkan Aksoy’u Ziyaret Etti

Kayıt Tarihi : 10 Mart 2017 Bu haber 931 defa okundu

Karabük Özel Medikar Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Op. Dr. Gürol Şahin Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u ziyaret etti.
Göreve yeni başlayan Medikar Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Op. Dr. Gürol Şahin, ziyaret sebebini Belediye başkanı Dr. Necdet Aksoy ile tanışmak olduğunu dile getirirken, Safranbolu Belediyesinin yalnızca rutin hizmetler ile değil kamu kurum ve kuruluşları ile de iyi ilişkiler içerisinde olduğunu biliyorum. Bu nedenle zaman içerisinde mutlak güzel projeler gerçekleştireceğiz. Ben misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.


Başkan Aksoy ise belediye olarak özellikle sağlık konusunda hassas olduklarını kaydederken “ Safranbolu Belediyemiz bünyesinde çalışmalarını sürdüren Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezimiz                   ( SAKEM )  bu alanda  bölgemizde görev yapan değişik branşta doktor ve sağlık görevlilerimizi ile çok sayıda panel, konferans, bilinçlendirme toplantıları organize ediyor. Sayın başhekimimiz ile de bu kapsamda önemli projelere imza atacağımıza inanıyorum. Ben nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum “ dedi.


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi